"ΕΝΟΡΙΑΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 2015" Η 8η Αγωνιστική & Τελικός με την Ανάληψη του Κυρίου Πολίχνης.

Τα βίντεο της 8ης αγωνιστικής,
...ο μεγάλος Τελικός...

1ο βίντεο

Αποτέλεσμα εικόνας για ποδοσφαιρο καρτουν
2ο βίντεο

3ο βίντεο

Στο βίντεο που παρακολουθείτε βρισκόμαστε στο σημείο όπου έχουμε ισοφαρίσει αφού έχει προηγηθεί ένα γκολ από τους αντιπάλους μας που δεχθήκαμε προς το τέλος του 1ου ημιχρόνου, αλλά στην συνέχεια με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου, ο Ζήσης, ο φόβος και ο τρόμος των γηπέδων με το Νο 9, καταφέρνει να κάνει το 1-1 και να φέρει και πάλι το χαμόγελο στους συμπαίχτες του και κατόπιν να βάζει με μαεστρία ένα ακόμα γκολ κάνοντας το 2-1 και στο τέλος ο Μπάμπης μας να επισφραγίζει την νίκη μας πετυχαίνοντας το τελευταίο γκολ και διαμορφώνοντας το τελικό σκορ με 3-1.
4ο βίντεο

Στο βίντεο που παρακολουθείτε βρισκόμαστε στο σημείο όπου χάνουμε 1-0, με ένα όμορφο γκολ που δεχθήκαμε από τους αντιπάλους μας, προς το τέλος του 1ου ημιχρόνου.
Στα επόμενα βίντεο που ακολουθούν όμωςθα δείτε πως με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου, ο Ζήσης, ο φόβος και ο τρόμος των γηπέδων με το Νο 9, καταφέρνει να ισοφαρίσει και να φέρει και πάλι το χαμόγελο στους συμπαίχτες του, πετυχαίνοντας το πρώτο γκολ της ομάδας μας και να κάνει το σκορ 1-1.
Στην συνέχεια του αγώνα θα δείτε στα υπόλοιπα βίντεο που ακολουθούν να βάζουμε άλλα δύο υπέροχα γκολ και έτσι να τελειώνει ο μεγάλος αυτός τελικός με καθαρή νίκη των "Θεοπατόρων" για όγδοη φορά, που τους ανεβάζει στο βάθρο των νικητών και φέτος όπως και πέρυσι που ήταν η Δευτεραθλήτρια ομάδα, αυτή την φορά όμως πρώτους νικητές και Πρωταθλητές στο "Ενοριακά Νεανικά Παιχνίδια 2015".